Partneři

Již 39 let Interactive Brokers buduje technologii elektronického obchodování, která přináší skutečné výhody pro obchodníky, investory a instituce po celém světě. Kapitál Interactive Brokers Group a jejích dceřiných společností tento rok, překročil hranici 5 miliard dolarů. Je největším americkým elektronickým obchodníkem s cennými papíry, který denně vykoná průměrně 582.000 obchodů. Díky výborné technologii elektronického obchodování a velikosti IB, se společnost iBilionaire s.r.o. rozhodla s IB spolupracovat při nákupu i prodeji investičních instrumentů.

IB je nejlepší online obchodník s cennými papíry, již pátým rokem v řadě podle společnosti Barron´s.

shutterstock_452277583-zmenseno

Českomoravská Projektová a.s. – realitní holding zaměřující se na komerční budovy, investující do nemovitostí určených k dlouhodobé držbě a pronájmu převážně v České republice. V tomto segmentu cílí zejména na kancelářské budovy, které vnímají jako dobře predikovatelné a konzistentní z pohledu generování nájemních výnosů. Společnost je emitentem dluhopisů. Dokonalá znalost statistik každého projektu jim umožňuje odhadnout jeho budoucnost. Preferují dlouhodobý investiční horizont a bonitu partnerů v jednotlivých nemovitostech. Cílí na objekty v největších městech a zároveň na velké národní i nadnárodní hráče, s nimiž uzavírají dlouhodobá partnerství. Např. INTERSPAR Zlín a Ostrava, Bauhaus Brno, Galerie Vaňkovka, Centrála Volkswagen Financial Services, komerční budovy Blox a Crystal Praha a další…

BMC Holding – společnost se specializuje na stavbu nových domů nebo bytů podle potřeb zákazníků na Mallorce a dalších částech Španělska, a také v České Republice, dále na jejich prodej nebo pronájem. Společnost je podporována realitní společností BMC Villa Mallorca a developerskou společností BM Development ve Španělsku.

Bohemian Capital Group LLC – distribuce a výstavba intermediálních zařízení – velkoformátové led diodové obrazovky, intermediální kiosky atd.

Magma Energy Storage a.s. – Battery Unite s.r.o. – HE3DA s.r.o. – Magna Energy Storage a.s. je česká akciová společnost založená s cílem vybudování nového závodu na výrobu vysokokapacitních baterií baterií HE3DA v Průmyslové zóně František, obec Horní Suchá.

    …a další firmy registrované v ČNB pod § 15 ZISIF

     

    Kontrola a dohled nad kapitálovým trhem

     

    Problematice dohledu nad kapitálovým trhem se věnuje stejnojmenný zákon 6/1999 Sb. a zákon 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Na základě těchto zákonů Česká národní banka (ČNB) vykonává svůj dohled nad osobami působícími na kapitálovém trhu. Kontrolovanými subjekty jsou profesionální, institucionální investoři, obchodující sami na sebe a obchodníci s cennými papíry. Systematicky reguluje, kontroluje, vyhodnocuje a popřípadě postihuje nedodržování stanovených pravidel.