Partneři

Již 39 let Interactive Brokers buduje technologii elektronického obchodování, která přináší skutečné výhody pro obchodníky, investory a instituce po celém světě. Kapitál Interactive Brokers Group a jejích dceřiných společností tento rok, překročil hranici 5 miliard dolarů. Je největším americkým elektronickým obchodníkem s cennými papíry, který denně vykoná průměrně 582.000 obchodů. Díky výborné technologii elektronického obchodování a velikosti IB, se společnost iBilionaire s.r.o. rozhodla s IB spolupracovat při nákupu i prodeji investičních instrumentů.

IB je nejlepší online obchodník s cennými papíry, již pátým rokem v řadě podle společnosti Barron´s.

shutterstock_452277583-zmenseno

Českomoravská Projektová a.s. – realitní holding zaměřující se na komerční budovy, investující do nemovitostí určených k dlouhodobé držbě a pronájmu převážně v České republice. V tomto segmentu cílí zejména na kancelářské budovy, které vnímají jako dobře predikovatelné a konzistentní z pohledu generování nájemních výnosů. Společnost je emitentem dluhopisů. Dokonalá znalost statistik každého projektu jim umožňuje odhadnout jeho budoucnost. Preferují dlouhodobý investiční horizont a bonitu partnerů v jednotlivých nemovitostech. Cílí na objekty v největších městech a zároveň na velké národní i nadnárodní hráče, s nimiž uzavírají dlouhodobá partnerství. Např. INTERSPAR Zlín a Ostrava, Bauhaus Brno, Galerie Vaňkovka, Centrála Volkswagen Financial Services, komerční budovy Blox a Crystal Praha a další…

BMC Holding – společnost se specializuje na stavbu nových domů nebo bytů podle potřeb zákazníků na Mallorce a dalších částech Španělska, a také v České Republice, dále na jejich prodej nebo pronájem. Společnost je podporována realitní společností BMC Villa Mallorca a developerskou společností BM Development ve Španělsku.

Bohemian Capital Group LLC – distribuce a výstavba intermediálních zařízení – velkoformátové led diodové obrazovky, intermediální kiosky atd.

Magma Energy Storage a.s. – Battery Unite s.r.o. – HE3DA s.r.o. – Magna Energy Storage a.s. je česká akciová společnost založená s cílem vybudování nového závodu na výrobu vysokokapacitních baterií baterií HE3DA v Průmyslové zóně František, obec Horní Suchá.

    …a další firmy registrované v ČNB pod § 15 ZISIF